RM202615 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    RM202615
  • Производитель
    Schrack
  • Описание
    Schrack RM202615 Product Category: General Purpose Relays RoHS: yes Contact Form: 2 Form C (DPDT-BM) Contact Current Rating: 16 A Coil Voltage: 115 V Coil Resistance: 2000 Ohms Mounting Style: Quick Connect Contact Material: Silver Cadmium Oxide Coil Type: Monostable Contact Termination: Quick Connect Height: 48.5 mm Length: 35.5 mm Power Consumption: 2.3 VA Series: RM2/3/7 Factory Pack Quantity: 25 Type: Ice Cube Style Relay Width: 38.5 mm Part # Aliases: 2-1393146 2-1393146-0